Категорії

Блоги

Гарантія

 

Важливо! Уважно прочитайте цей розділ.

Гарантія - це один із найважливіших аспектів при купівлі будь-якого товару. Наш магазин з усією відповідальністю відноситься до гарантійних зобов'язань, тому ми зробили покупки у «Технофавориті» максимально безпечними. Абсолютно на всі товари, які Ви побачите у нас, поширюється гарантія виробника. Як правило, цей термін складає від року до трьох.

При здійсненні покупки будь-який замовник або покупець отримує гарантію на свій товар. Тому, де б ви не знаходилися, у Запоріжжі чи будь-якому іншому місті України, у вас буде офіційна гарантія на куплений товар.

При доставці кур'єром, ви перевіряєте цілісність товару та упаковки, наявність усіх комплектуючих (згідно з інструкцією з експлуатації або описом виробу) і лише тоді підписуєте необхідні документи. З моменту передачі товару до рук покупця, ризик пошкодження виробу чи втрати будь-яких комплектуючих переходить споживачеві разом із товаром.

Законодавство України про захист прав споживачів говорить, що придбаний товар можна повернути протягом 14 днів з моменту покупки, якщо товаром не користувалися, не встановлювали, не вводили в експлуатацію (не видно сліди експлуатації) збережено оригінальне заводське впакування. Витрати на повернення товару у Запоріжжі бере на себе відправник.

Зобов'язання щодо подальшого обслуговування та гарантійного ремонту техніки бере на себе уповноважений сервісний центр виробника. Адреса сервісного центру у вашому місті можна подивитися на останній сторінці в гарантійних зобов'язаннях (йде разом з технікою), або ж дізнатися на сайті виробника.

При оплаті вашого замовлення до моменту відправки ми як відправники зобов'язуємося оформити всі документи відразу, гарантійний талон і товарно-касовий чек. Якщо ви оплачуєте при отриманні, то після закінчення 14 денного терміну вам потрібно відправити документи до нас на дооформлення.

Наш магазин гарантує якість товарів та забезпечить приємні покупки завдяки професійному сервісу.