Категорії

Блоги

Доставка

                    Вартість доставки по місту Запоріжжя і пригороду.

       

Доставка замовлень по місту Запоріжжя відбувається щодня, крім п'ятниці. Наш відділ логістики заблагочасно вас поставив у відомості про час доставки.

- Оскільки дорожня ситуація в Запоріжжі дозволяє більш-менш чітко спрогнозувати час шляху, доставка здійснюється на протязі проміжку часу, позначеного Вами у заявці (наприклад - з 10:00 до 11:00 або з 15:00 до 16:00) з інтервалом у 1 (одна) година.

Вартість доставки по місту оговорюється окремо, залежно від району.

- Техніка буде доставлена до максимально-можливого під'їзду до точки вивантаження за вказаною Вами адресою.

- У разі потреби підйому побутової техніки на поверх, Ви можете заздалегідь обговорити з нами вартість даної послуги або самостійно найняти сторонніх виконавців.

- Приблизно за годину до обумовленого часу постачання з Вами зв'яжеться наш представник для підтвердження замовлення.

Доставка в інші регіони

Здійснюється за умови символічної передоплати, що відповідає подвійному розміру вартості доставки до Вашого регіону. Наприклад, якщо служба доставки Нова пошта оцінили вартість доставки до Вашого регіону в 150 грн - ми попросимо Вас зробити на нашу адресу передоплату у розмірі 300 грн (в два кінці), які ми віднімаємо із загальної суми замовлення при післяплаті - відправкою кур'єром або  Нова пошта.


Передоплата за доставку пов'язана виключно з тим, що за довгі роки роботи ми неодноразово стикалися з тим, що клієнти просто не були на відділення пошти за добровільно замовленим ними товаром, іноді пояснюючи це наступним чином.

- я замовив на п'яти сайтах, який перший надіслав, той і забрав
- мене терміново відправили у відрядження,
- Мені не дали зарплату,
- Мені не дозволила мама,
- я захворів,

і т.д