Категорії

Блоги

Оплата
Готівкою кур'єру (тільки для мешканців Запоріжжя).

У цьому випадку товар вам привозить кур'єр, оплата проводиться готівкою в гривнях при отриманні. Цей метод оплати зручний тим, що Вам навіть з дому виходити не треба. онлайн або по телефону, і незабаром ви станете щасливим власником бажаної техніки. Ми будемо дуже вдячні, якщо ви заздалегідь подбаєте про необхідну суму для оплати.
Оплата в пункті видачі за фактом отримання можлива лише готівкою. Адреса видачі "Технофаворит": м. Запоріжжя

                                Безготівковий розрахунок для юридичних осіб (зокрема платників ПДВ), фізичних осіб.

Якщо ви вибрали собі цей спосіб оплати, відбувається запит на виставлення рахунки(-ов). Від вас ми попросимо спочатку надати такі документи:
1. Юридична назва вашої організації
2. Код ЄДРПОУ
3. Юридична адреса вашої організації.
4. Телефон зареєстрований на вашу організацію (тільки для юридичних осіб)
5. E-mail
6. Банківські реквізити вашої організації (№ рахунок, адреса банку, ІПН, МФО банку тощо)
7. Свідоцтво платника ПДВ (тільки для юридичних осіб)

Копії всіх документів достатньо надіслати на наш e-mail. Після оформлення на вашу пошту надсилається рахунок фактура для оплати. Після підтвердження оплати нашої бухгалтерії відбувається фізичне виконання замовлення. Разом із вибраними вами товарами буде пакет документів:


1. Рахунок фактура з мокрими печатками
2. Видаткова накладна з мокрими печатками.
3. Податкові накладні. (тільки для юридичних осіб)
4. Наш пакет документів із мокрими печатками.  


                                                      Оплата післяплатою, на відділенні кур'єрської служби.

    

Доставка в інші регіони здійснюється за умови символічної передоплати, що відповідає подвійному розміру вартості доставки до Вашого регіону. Наприклад, якщо служба доставки  Нова пошта оцінили вартість доставки до Вашого регіону в 150 грн - ми попросимо Вас зробити на нашу адресу передоплату у розмірі 300 грн (в два кінці), які ми віднімаємо із загальної суми замовлення при післяплаті - відправкою кур'єром або Нова пошта.

Передоплата за доставку пов'язана виключно з тим, що за довгі роки роботи ми неодноразово стикалися з тим, що клієнти просто не були на відділення пошти за добровільно замовленим ними товаром, іноді пояснюючи це наступним чином.

- я замовив на п'яти сайтах, який перший надіслав, той і забрав
- мене терміново відправили у відрядження,
- Мені не дали зарплату,
- Мені не дозволила мама,
- я захворів,

і т.д

На суму передоплати Ви отримуєте від нас протягом 10 хвилин фіктивну видаткову накладну на своє прізвище, із сумою обраного товару, з датою та сумою передоплати.
Як отримати? На головній сторінці, вгорі натискаєте на вкладку "рахунок", вводите номер свого замовлення і номер телефону на який оформлялося замовлення, і натискаєте "отримати".