Категорії

Блоги

Про компанію

Робота нашої компанії розпочалася у 2004 році. Засновники обрали основним напрямком бізнесу імпорт та оптові продажі роздрібним магазинам у всі регіони нашої країни.

2006 знаменувався народженням найсучаснішого інтернет-магазину побутової техніки зі складу «Технофаворит». Тільки найдосвідченіші фахівці працювали над створенням сайту та зробили його максимально зручним для використання.

Наш магазин представляє вам перелік найякіснішої побутової техніки. Ми відрізняємося привабливими цінами, широким асортиментом та якісним сервісом. Оскільки це все ж таки техніка зі складу, то мешканцям Запоріжжя надається чудова можливість придбання будь-яких товарів не в онлайні, а приїхавши до нас особисто.

Ми молода команда, що динамічно розвивається, і ми повністю усвідомлюємо весь рівень важливості нашого бізнесу. Саме тому щодня працюємо над удосконаленням сервісу та завжди готові розглянути та прийняти нові цікаві ідеї.

Для нас важливо, щоб ви отримували максимум задоволення, роблячи покупки в «Технофаворит». Тільки компетентні спеціалісти проконсультують вас з будь-яких питань і допоможуть вибрати найбільш підходящий товар. В результаті ви отримуєте саме те, що потрібно за найвигіднішою ціною. Тепер можна не їздити магазинами у пошуках нижчої ціни чи бажаного товару. Все це є у нас у комплекті з якісним сервісом та швидкою доставкою.

Цілком всі товари, які ви бачите на сторінках сайту, проходять обов'язкову сертифікацію в Україні.