Категорії

Блоги

Умови використання сайту

Загальні положення
 
Дані правила визначають порядок використання сайту www.technofavorit.com.ua (далі за текстом Сайт) та взаємодія відвідувачів та користувачів Сайту з "Технофаворит", ПП Шохалевич Денис Михайлович (далі за текстом Адміністрація).
Вся діяльність Адміністрації підпорядковується відповідним законодавчим нормам України, відповідно до яких визначається і порядок взаємодії її зі споживачами наданих послуг.
Використання Сайту передбачає повну згоду користувачів з цими умовами. Якщо будь-які положення цих умов вам не підходять – відмовтеся від використання Сайту.
Відвідувачем Сайту є будь-яка приватна особа, яка відкрила якусь із сторінок Сайту. Відвідувач Сайту має право на ознайомлювальний перегляд сторінок, за винятком закритої частини, що вимагає авторизованого доступу.
Для повного використання можливостей Сайту, а також доступу до послуг, які надає Адміністрація, відвідувач має можливість реєстрації на Сайті.
Реєстрація на Сайті передбачає надання відвідувачам даних, що включають (але не обмежуються) ПІБ, вік, контактний номер телефону, контактний Email, а також підтвердження цих даних через форми зворотного зв'язку. Адміністрація залишає за собою право визначати, які дані необхідні для реєстрації в обов'язковому порядку, а які користувач може не повідомляти. Після реєстрації відвідувач отримує унікальні дані для авторизації на сторінках Сайту, у вигляді пари «логін – пароль»
Користувачем Сайту стає кожен відвідувач, який виконав одну з умов:
-скористався якоюсь із послуг, що надаються Сайтом, що передбачає контакт його з Адміністрацією Сайту
 -відвідувач, який авторизувався на Сайті за допомогою унікальної пари «логін – пароль», отриманої при реєстрації.
Відвідувачі та Користувачі Сайту повідомляють, що Сайтом можуть використовуватися різні технології для збору та зберігання статистичної інформації. Як наслідок – на комп'ютер користувача можуть бути записані файли cookie та/або файли анонімних ідентифікаторів, якщо це не заборонено налаштуваннями браузера.
 
Матеріали на Сайті
 
Авторські права на розміщені на Сайті матеріали, якщо не зазначено інше, належать Адміністрації.
Назви всіх торгових марок, а також інші назви, символи, назви та слогани, що були зареєстровані у визначеному законодавством порядку, є власністю визначених законом власників. У викладених, для загального огляду, матеріалах Сайту знаки ® та/або ™, що їх позначають, не використовуються.
Усі матеріали, розміщені на Сайті, надані за принципом «як є». Адміністрація не несе відповідальності за будь-які наслідки використання або неможливістю використання відвідувачами та користувачами цих даних.
Адміністрація не дає жодних гарантій, що надані Сайтом дані є найбільш точними, повними та актуальними на даний момент.
Усі дані, розміщені на Сайті, можуть змінюватися Адміністрацією на власний розсуд в односторонньому порядку.
 
Реєстраційні дані

Відвідувачі Сайту, які проходять процедуру реєстрації, зобов'язуються надавати свої реальні дані.
Користувач Сайту бере на себе відповідальність за зберігання наданих йому логіну та паролю та зобов'язується не передавати ці дані третім особам.
У разі втрати користувачем реєстраційних даних, він може звернутися до Адміністрації для їх відновлення.
Адміністрація, зі свого боку, зобов'язується не поширювати отримані дані і використовувати їх для розсилки небажаних повідомлень (спаму).
Реєстраційний обліковий запис користувача може бути видалений Адміністрацією в односторонньому порядку, у разі злісного порушення правил роботи Сайту.
Обліковий запис може бути видалено за бажанням користувача. Для цього йому потрібно звернутися до Адміністрації.
 
Вимоги для написання відгуків та коментарів на Сайті

Адміністрація не несе жодної відповідальності за інформацію, розміщену відвідувачами та користувачами у вигляді відгуків та коментарів.
Коментарі та відгуки, на якийсь товар, призначені для допомоги відвідувачам та іншим користувачам скласти правильну оцінку його характеристик, можливостей та надійності.
Кожен відвідувач/користувач може залишити лише один відгук на одиницю товару.
Відгуки та коментарі, що залишаються, повинні бути засновані на особистому досвіді поводження з коментованим товаром.
Для підтвердження факту використання відвідувачем або користувачем товару, що коментується, Адміністрація може вимагати у нього копії документів, що підтверджують наявність у нього даного товару (чек, квитанція тощо).
Адміністрація здійснює модерацію повідомлень і коментарів, і залишає за собою право на видалення повідомлень написаних без дотримання загальноприйнятих норм грамотності, а також повідомлень, що містять рекламні матеріали, повідомлення, що явно не належать до розділу сайту, повідомлення, що несуть характер спаму, та повідомлення, що порушують законодавство України.
Також Адміністрація залишає за собою право не розміщувати або видаляти відгуки/коментарі, що не відповідають вищевикладеним вимогам.
Усі дані з відгуків та коментарів, як опубліковані, так і віддалені, Адміністрація може використовувати на свій розсуд на безоплатній основі.