Категорії

Блоги

Договір про конфіденційність

 
Основні положення
 
Даний договір укладається між авторизованими та неавторизованими користувачами (далі – «відвідувачі») сайту www.technofavorit.zp.ua (далі – «Сайт»), та компанією "Технофаворит" ПП Шохалевич Денис Михайлович (далі – «Адміністрація»).
Текст цього договору регламентує порядок збирання, зберігання та використання Адміністрацією інформації про відвідувачів Сайту.
Інформація, отримана Адміністрацією, внаслідок використання Сайту відвідувачами може бути визнана конфіденційною, або бути такою за визначенням.
Доступна Адміністрації інформація може бути як асоційованою з конкретним відвідувачем сайту, так і бути загальною спрямованістю, що не належить до певного користувача.
Порядок використання одержаних даних визначається виключно законодавством України
Джерела отримання інформації
 
Дані, що надаються відвідувачами під час реєстрації на сайті.
Дані, які залишаються відвідувачами за допомогою форм відгуків та коментарів
Листування відвідувачів з Адміністрацією через електронну пошту, форми зворотного зв'язку, а також паперові листи.
Дані статистичних спостережень – переваги переглядів та запитів окремого відвідувача.
Інформація технічного плану – IP-адреса відвідувача, характеристики ПК, з якого було виконано вхід на сайт, дані про програмне забезпечення, відомості про інтернет-провайдер, а також дані про завантаження-розвантаження файлів, документів та їх фрагментів.
У разі використання для реєстрації відвідувачем соціальної мережі, Адміністрації можуть бути доступні персональні дані відвідувача, не приховані в її налаштуваннях.
Безпека даних відвідувачів
Для забезпечення безпеки особистих даних відвідувачів, залишених ними за допомогою реєстраційних форм тощо, адміністрацією на сайті використовуються сучасні захисні технології.
Порядок збору, зберігання та використання особистих даних відвідувачів здійснюється у суворій відповідності до поточного законодавства України.
Розголошення отриманих даних може бути здійснене виключно з санкції відповідних служб безпеки України.
Доступ авторизованих користувачів до особистих даних (історія покупок, запитів тощо) відбувається через вход на сайт з використанням логіна-паролю, отриманими при реєстрації.
Збереження отриманого логіна-паролю доручається користувача Сайту. Неприпустимо розголошувати їх третім особам, оскільки Адміністрація не може гарантувати забезпечення особистих даних даного користувача.
Будь-які зміни до реєстраційних даних, внесені за допомогою введення на Сайті логіна-паролю, будуть вважатися зробленими даним користувачем особисто.
Електронна адреса відвідувача Сайту може бути використана Адміністрацією для розсилки інформаційних повідомлень, з метою надання послуг та маркетингових цілей.
 
Висновок.
 
Відвідування або реєстрація на Сайті передбачає згоду відвідувача з положеннями даного договору.
Оскільки діяльність Адміністрації, загалом, та Сайту зокрема, регулюються законами України, то всі спірні питання вирішуються виключно у передбаченому законодавством порядку.
Адміністрація, ні за яких умов не несе жодної відповідальності, ні за які збитки, а також упущену вигоду, яку відвідувачі можуть отримати в результаті використання Сайту.
Умови цього договору можуть бути змінені адміністрацією в односторонньому порядку. Зміни набирають чинності з моменту опублікування його на Сайті.