Водонагрівачі Товарів у наявності: 845

на сторінку
Показані 1 - 48 із 845 пунктів

Водонагрівачі електричні по суті є приладом для безперервного нагрівання води. Дослівно під час перекладу з англійської слова boiler означає посуд для кип'ятіння води.
Електричні бойлери поділяються на два основні типи: накопичувальні та проточні типи.

Під накопичувачем прийнято розуміти запас, у разі запас постійної гарячої води. Сам прилад виготовлений за принципом термоса, з пристойним шаром термоізоляції під корпусом. Завдяки такому значному термозахисту, при вимиканні електроживлення, вода залишається гарячою протягом тривалого терміну. Автоматика оснащена водонагрівачом, включає або відключає електричний підігрів в залежності від обраного діапазону робочої температури.
Електричні накопичувальні водонагрівачі є одні з найбільш популярних в побутових цілях.

Під проточним потрібно розуміти нагрівання води прямо зараз. Технічно вода стає гарячою протікаючи розпеченою змієподібною трубкою всередині самого апарату.
Сильна сторона таких приладів – це компактні розміри, миттєве нагрівання. Але за такі сторони доводиться платити великою витратою електроенергії.
Набирають популярності водонагрівачі непрямого типу.
Основний принцип роботи такого водонагрівача – це нагрівання води за рахунок інших джерел тепла.

Наступним етапом вибору є визначення з літражем. Існує думка, що, комфортна кількість води для однієї дорослої людини на день це 40 літрів. У квартиру, для сім'ї із трьох осіб, купують зазвичай апарат не більше 100 літрів. Над вибором форми самого водонагрівача варто також подумати заздалегідь. Основні виробники цієї продукції випускають щонайменше три види: круглі, прямокутні, сигароподібні. Наявність інформативного дисплея на передній панелі додасть лише плюсів до покупки.

Останнім аргументом має бути нагрівальний елемент.

Він буває закритого та відкритого типу. Закритий, тобто сухий оскільки не контактує з водою, є рішенням більш довговічним, але в 1,5-2 рази дорожче ніж «мокрі». Як показує практика, бойлер став невід'ємною частиною побуту у умовах проживання. Тепер купити електричний водонагрівач ви зможете самостійно, не вдаючись до допомоги консультантів.