Пилосос будівельний немає товарів в цій категорії

Бажаєте купити електроінструмент в Запоріжжі?

Ми допоможемо Вам здійснити якісну покупку з мінімальними витратами грошей та часу.

Магазин електроінструментів у Запоріжжі займається продажем будівельних (промислових) пилососів для прибирання будинку, цеху від ремонтних та будівельних забруднень.

 

Купуючи промисловий пилосос слід пам'ятати, що він відрізняється від традиційного побутового набагато більшим навантаженням. Тому до них пред'являються особливі вимоги за технічними параметрами та конструкцією. Перш ніж купити промисловий пилосос, визначте для якого виду робіт він вам потрібен. Для промислових пилососів немає нічого неможливого!

Будівельний пилосос за типом збирання приміщень ділиться на сухий, вологий та універсальний. Найбільш поширеними є універсальні .

Основними характеристиками будь-якого будівельного пилососу є:

  1. Потужність двигуна. Прямо залежить від продуктивності пилососа.
  2. Витрата повітря, л/хв.
  3. Максимальна сила всмоктування, кПа
  4. Об'єм бака (контейнера), л

До додаткових, і в той же час не мало важливих факторів при покупці будівельного пилососу є:

-легкість та зручність зміни або очищення контейнера (мішка для збору сміття) та фільтра. У хорошому пилососі має бути передбачена багаторівнева система очищення. Звертаємо вашу увагу, що будівельних пилососів без фільтра та контейнерів не буває. Для прибирання великого та важкого сміття впораються лише жорсткі контейнери із міцних матеріалів.

мобільність пилососу. Зручність експлуатації відіграє немалу роль, тому вага, розмір, здатність легко пересувати пилосос, також слід врахувати при виборі та рішенні купити його

 

Інтернет магазин інструментів пропонує будівельні пилососи, які справляються як із твердим (тирса, дрібні бетонні фрагменти, металева стружка) так і рідким сміттям (гіпс, цемент, полімерна порошкова фарба, олія тощо).

Існують промислові пилососи для збирання специфічного пилу з різними ступенями небезпеки (низька L, середня M, висока H та вибухонебезпечні види пилу ATEX). Ці абревіатури вказані як у технічному паспорті, так і на фільтрі

.

Застосування промислових пилососів досить широко: виробничі цехи, будівельні майданчики, майстерні, склади та. т.д.

Магазин електроінструментів оформляючи замовлення, дає гарантію від виробника та проводить безкоштовне гарантійне обслуговування на всі види будівельних пилососів. Доставка товару здійснюється у різні міста України.

 

Призначення будівельних пилососів мало чим відрізняється від їх побутових побратимів – і ті й інші служать для очищення приміщень від сміття та пилу. Тільки будівельні агрегати відрізняються незрівнянно більшою потужністю, можливостями для прибирання та тривалим часом безперервної роботи. На багатьох виробничих етапах чистота є не тільки запорукою здоров'я персоналу, але й дуже впливає на рівень якості продукції, що випускається, особливо це характерно для шліфувальних або свердлильних процесів, а також при нанесенні лакофарбового покриття.

Наш інтернет магазин електроінструменту пропонує промислові пилососи для ліквідації не тільки «сухого» сміття, такого як тирса, пісок, уламки каменю, листя та інше. У нас в асортименті є універсальне обладнання, яке успішно видаляє з поверхні водні розчини, розлиту фарбу, цемент та інші речовини, що використовуються у виробництві. Є апарати, які мають опцію підключення безпосередньо до інструменту, вони при цьому не тільки оперативно прибирають відходи обробки, наприклад, стружку, але і гарантують збереження верстатів від передчасних поломок та збоїв налаштування.

Основним критерієм вибору будівельного пилососа є його потужність. Від неї залежатиме якість та час збирання. Однак купити інструмент високої потужності - це не завжди виправдане рішення, якщо у вас невелика майстерня або гараж, зайве енергоспоживання буде недоцільним у цьому випадку. Для клінінгових компаній також немає необхідності купувати обладнання, яке вміє збирати металеву стружку або масляні суміші, навряд чи такі здібності пилососа можуть бути застосовані на практиці.

При підборі необхідної моделі радимо звернути увагу ще на дві важливі технічні параметри – це ступінь розряджання та об'єм бака. Чим вище сила всмоктування, тим чистішим буде приміщення після збирання. А ось місткість бака впливає на частоту очищення. Якщо відходів потрібно забрати багато, то дана процедура може стати досить стомлюючою при недостатній місткості сміттєвого резервуара. Великогабаритні екземпляри виробники найчастіше оснащують зручним індикатором заповнення, який вчасно підкаже необхідність своєчасного спорожнення. Робота при надмірно забитому відсіку для сміття може призвести до перегріву двигуна і загальної поломки.

 

При вивченні характеристик кожної позиції варто поцікавитись встановленими фільтруючими елементами. Удосконалені моделі мають функцію їхнього автоматичного очищення, коли фільтр вручну не миється. Якщо агрегат використовується постійно протягом робочого дня, то подібна опція значно знизить трудомісткі витрати, але й на вартості відіб'ється у бік збільшення.

Багато апаратів оснащені додатковими насадками, які збільшують ефективність усунення забруднень у важкодоступних місцях..

Будівельний пилосос та інший електроінструмент у Запоріжжі можна замовити на нашому сайті. Умови доставки та оплати дивіться у спеціальних розділах.