Електронні книги немає товарів в цій категорії

Електронні книги — інноваційний атрибут сучасної людини, який надає своєму власнику новий і цікавий спосіб читати книги. У принципі, хтось каже, що нам і з папером було добре. І це справді так. Але людина не завжди має можливість як купувати, так і носити з собою велику кількість важких книг. До того ж, з'явившись на лекцію з анатомії з порножурналом Playboy в руках, або на «корпоративний менеджмент» з працями Джеймса Альтушера, або на лекцію з акторської майстерності з книгою Вадима Демчога, можна взагалі отримати передчасне незарахування. Якщо викладачі взагалі знають, хто такі ці люди і про що вони пишуть :)
Ну так ось. Щоб не траплятися за читанням забороненої літератури, яка допомагає індивідуумам досягати успіху і приносити користь і щастя в першу чергу собі, а не суспільству марних споживачів, варто завжди мати з собою багато книг з тематики, що розвиває і визвольної, або ж просто сподобалася вам тематиці, так так мати, щоб було зручно носити, і зручно читати, і зручно ховати. Навряд вашій мамі сподобається, якщо ви вирішите раптово в 16 років відмовитися від м'яса тільки тому, що прочитали книгу про сироїдіння.
Саме для цього найвідповідальніші та найзапекліші соціопати колись винайшли пристрої для читання, які дозволяють людині читати будь-що і будь-де, а також рятують її хребет від перенапруги та сколіозу. Чому ж електронні книги рятують хребет? Варто згадати хоча б той факт, що український уряд аргументував заміну книг на планшети в учнів у школах насамперед тим, що нібито носіння великої кількості книжок на спині спричиняє сколіоз! Мабуть про існування історії світу вони нічого не чули, і їм складно подивитися в підручники з історії, які вони самі ж і стверджують, щоб зрозуміти, що протягом десятиліть та й самі по собі шкільні підручники не можуть викликати хворобу — скільки їх там, пару штук? Скільки там вони важать, кілограми? Коли батьки змушують дітей носити на ринку по 15 кілограмів картоплі в руках — це не турбує нікого.
Інша річ, коли ти вже дорослий і розумний юнак чи дівчина і тобі треба з собою постійно носити мобільну бібліотеку. Скільки книг вміститься у типову бібліотеку? 10 тисяч? 20 тисяч? В електронну книгу ви зможете закачати та зберігати стільки книг, скільки вам знадобиться – хоч мільйон. Напевно, якби людина понесла на спині мільйон томів, у неї точно зі спиною щось сталося б. Однак пристрій рятує вас він перенавантаження - а заразом і від сколіозу!
Що ж являє собою сучасна електронна книга? В першу чергу це шикарний дизайн, великий об'єм пам'яті для книг та іншого, висококонтрастні яскраві дисплеї, які тепер практично в кожному пристрої побудовані на основі IPS матриці з високою роздільною здатністю, додаткові роз'єми для карт microSD і багато чого іншого. Як правило, електронна книга надається не порожня, а з спеціальним ПЗ, яке дозволяє вам підключатися до бібліотек в Інтернеті або на сайті виробника, і завантажувати звідти платні та безкоштовні книги авторів з усього світу. Непогано, правда? Крім того, іноді людям не хочеться обмежувати себе лише тим функціоналом, який надали розробники.
Наприклад, якщо ви захочете купити електронну книгу Barns&Noble або Ergo BOOK 0612 White, варто знати, що народні умільці вигадали повністю легальні способи перепрошивки пристроїв із даної серії, які дозволять вам перетворити вашу електронну книгу за бажання на повноцінний планшет під керуванням Android. Спритність рук, як кажуть...
Заряджання пристроїв може відбуватися як від мережі, так і від комп'ютера. У першому випадку ви будете використовувати спеціальний перехідник, який з'єднується з USB шнуром, а в другому ви просто підключаєте пристрій до ПК за допомогою того ж USB шнура. Під час підключення ви зможете як увімкнути режим накопичувача, і тоді в провіднику вашої ОС читалка висвітиться просто як знімний диск, або використовувати спеціалізоване програмне забезпечення від виробника, яке, як правило, дає вам додаткові можливості для керування вашим дорогоцінним пристроєм.
Екрани на е-читалках порадують вас різноманітністю та чіткістю кольорів - у тому випадку, якщо ви купуєте читалку, яка володіє таким екраном. До речі, старі моделі з чорно-білими екранами все ще дуже популярні - ви можете купити їх у тому випадку, якщо вам хочеться виглядати класичнішим і менш пафосним в очах оточуючих. У будь-якому випадку, ваша покупка матиме функціонал переносної книги з великою кількістю інформації — а це і є цільовим фактором.
Які формати ви можете використовувати під час читання? Будь-яка електронна книга гарантовано відкриває такі формати, як TXT, FB2, та ePUB, проте зазвичай цей список значно ширший. Звичайні файли з офісного пакета від Майкрософт і аналогічних також будуть відкриватися і читатися, якщо ви використовували для запису традиційні формати.