Флеш-память USB немає товарів в цій категорії

Флеш-пам'ять (Flashmemory) –вид пам'яті, який використовується для мобільних пристроїв. Планшети, смартфони, диктофони, плеєри, КПК, фотоапарати – для них усіх найважливішим елементом є флеш-пам'ять.
Використання флеш-пам'яті має низку переваг, серед яких:
Дешевизна. Недорогий, скажімо, навіть бюджетний накопичувач інформації. Ціни коливаються від 40 грн.
Великий обсяг. Сучасні флеш-пам'яті вміщують до 32 Гб різної інформації.
Низьке енергоспоживання. Енергія потрібна тільки для запису даних, їх зберігання – немає.
Перезапис. На відміну від деяких пристроїв, що запам'ятовують, допускається перезапис інформації.
Компактність. Завдяки невеликим розмірам та зручним параметрам відмінно підходить для всіх мобільних пристроїв.
Висока швидкість роботи. Запис вимагає лише кілька хвилин роботи.
Стійка до вібрацій.
Зручний для підключення до комп'ютера. Можливий прямий контакт із комп'ютером без інших кабелів або пристроїв.
Флеш-пам'ять буває вмонтованою, а також може бути переносною та підходити до кількох пристроїв. У сучасному світі використання флеш-пам'ять набирає все більшої популярності, оскільки це дуже зручно, легко та швидко. Понад 50 компаній по всій планеті виготовляють мікросхеми флеш-пам'яті. Найбільш відомі з них: ADATA, Goodram, HP, Kingston, Prestigio, Sony, Transcend.
Існують різні типи карт флеш-пам'яті. При покупці мобільного пристрою слід дізнатися, який із типів підходить (така інформація надається в технічному описі пристрою).
До найбільш поширених накопичувачів з флеш-пам'яттю відносяться такі:
Compact Flash Type I (CF I)/Type II (CF II) як найбільш універсальний тип.
MultiMediaCard (MMC).
xD-PictureCard (xD);
Secure Digital (SD);
Memory Stick (MS Pro, MS Duo);
miniSD;
USB Flash Drive (USB-флэш-накопитель).
Купити флеш-пам'ять можна у будь-якому магазині електроніки. При виборі серед різноманітності карток варто в першу чергу звернути увагу на індивідуальні потреби: потрібний обсяг, швидкість, корпус (звичайний, подарунковий, у формі прикраси), бренд. Ці показники в свою чергу визначають ціну флеш-пам'яті.
Вчені та дослідники винайшли подібні flash-накопичувачі пам'яті для того, щоб замінити CD та DVD диски. Диски є досить ненадійними системами запису та зберігання інформації, наприклад, якщо диск подряпаний, збережена на ньому інформація може стати непридатною для читання. USB flash-накопичувач - це пристрій, який підключається до комп'ютера або іншого джерела інформації через USB провідник. Такий пристрій використовується як носій flash-пам'яті і може запам'ятовувати різну кількість інформації, залежно від того, який чіп вмонтований у флешку.
На початку своєї історії USB flash-накопичувач використовувався спецслужбами та поліцейськими для збереження та перенесення, а також резервного копіювання необхідної інформації та завантаження операційних систем. Як правило, такі флешки є носіями інформації, що перезаписуються і знімаються, це означає, що на даний пристрій можна багаторазово записувати і видаляти інформацію з комп'ютера або іншого пристрою, який є джерелом інформації.
Флешка, як і будь-який інший механізм, має ряд своїх основних компонентів. USB інтерфейс, наприклад, забезпечує фізичне з'єднання носія з джерелами інформації, наприклад з комп'ютером. Також накопичувач має невеликий контролер, який часто називається мікроконтролером, у ньому вбудовані ROM, і RAM. У такій системі є спеціальний чіп, його функція це зберігання інформації. Осцилятор генерує та синхронізує відповідний сигнал з комп'ютера та управляє виведенням даних. Більшість flash-накопичувачів використовує файлову систему Fat 12, 16 і 32, деякі використовують файлову систему Еxfat. Але для флешок з великими обсягами пам'яті, починаючи з шістдесяти чотирьох гігабайт, найчастіше використовується система NTFS.
Зазвичай такий пристрій має досить простий дизайн і оформлення. У більшості випадків USB flash-накопичувач має витягнуту прямокутну форму, до такого пристрою додається ковпачок, який закриває вилку. Іноді для зручності носіння такого пристрою до нього додається невеликий шнурок. Такі накопичувачі інформації можна носити в кишені, сумці, або на шиї, як брелок. Цей накопичувач вже давно став не лише приладом для зберігання інформації, а й своєрідним аксесуаром для людей. Звичайний розмір такого механізму становить 3-5 сантиметрів, а вага менша за 50 грам, залежно від моделі та фірми, які виготовляють flash-накопичувач.
Найрізноманітніші фірми в різних містах світу виготовляють такі пристрої для зберігання інформації. На сучасному ринку технологій ці пристрої займають далеко не останнє місце. Широкий асортимент цієї продукції представлений як і в інтернет-магазинах, де можна замовити флеш-пам'ять і вже за пару днів отримати товар, так і в різних магазинах країни.
Купуючи накопичувач інформації, людина набуває не тільки зручного пристрою, який без проблем збереже всю необхідну документацію, програмне забезпечення, або навіть фільм, а й стане стильним брелоком, або аксесуаром для його власника.