Смартфони Товарів у наявності: 94

на сторінку
Показані 1 - 48 із 94 пунктів

Смартфони вже давно увійшли до нашого життя як невід'ємна частина існування людини на планеті. Простіше кажучи, смартфон це «розумний» телефон, який має багато додаткових функцій і оснащений кишеньковим персональним комп'ютером, що робить його більш функціональним і складнішим механізмом, ніж звичайний стільниковий телефон. Смартфон виник порівняно недавно. Незважаючи на те, що мобільний телефон завжди мав ряд додаткових функцій, таких як калькулятор, календар, а згодом і mp3 плеєр, навігатор та інші функції, смартфон має в даний час ряд необхідних пристроїв для зручного користування людиною. Термін «смартфон» було введено для того, щоб позначити особливу категорію мобільних телефонів на ринку такої техніки. Коли почали випускати портативні комп'ютери з додатковими функціями мобільного телефону, ці пристрої стали називати комунікаторами. В даний час майже всі нові мобільні телефони поділяються на комунікатори та смартфони, але потрібно помітити, що обидва терміни позначають практично те саме.
Порівняно зі звичайними мобільними телефонами, в яких операційна система закрита для сторонніх розробників, у смартфонах є розширена і розумніша операційна система, яка виготовляється іншими компаніями, які займаються розповсюдженням і поліпшенням мобільної операційної системи. Безліч додаткових функцій і програм дозволяє стати смартфонам більш прогресивним і модернізованим пристроєм, ніж звичайний мобільний телефон. Майже кожна людина в розвиненій країні чи Європа, Америка, чи інший континент, знає, що таке смартфон. Нині такими пристроями користується дуже багато людей планети.
В очах більшості користувачів наявність повнофункціональної операційної системи робить смартфон більш привабливим для покупців, ніж звичайний мобільний телефон. На початку двохтисячних смартфони ще не були такі популярні як в даний час. Справжнім піком популярності цих пристроїв став вихід ринку мобільного телефону iPhone від фірми Apple.
У порівнянні зі звичайними телефонами смартфони Samsung I9295 крім низки переваг додаткових додатків і більшої функціональності має ще й особливі технічні параметри, наприклад, роздільна здатність екрану, міцний корпус, зручні кнопки, сенсорний екран та багато інших переваг перед звичайними телефонами. Є багато фірм, які виробляють смартфони в даний час. Однією з перших фірм, яка почала виробляти комунікатори, а значить і смартфони, була фінська фірма NOKIA, в 1998 до цієї фірми додалися такі компанії як Ericsson, Motorolla, і багато інших, які стали розроблятися комунікатори на базі телефону NOKIA.
Найбільш популярними операційними системами, які встановлюються на смартфони, є система Android або Bada. Android це платформа для смартфонів, яка має відкритий вихідний код, заснований на Linux і розроблений групою експертів, на чолі з компанією Google. А операційна система Bada використовується переважно у телефонах Samsung, оскільки ця платформа розроблена спеціально експертами цієї компанії. Також досить поширеними є операційні системи symbian та iOS та інші подібні. Нещодавно компанія Windows спільно з Windows mobile почала розробляти спеціальні операційні системи для смартфонів, які базуються на розробках компанії Microsoft. Такі системи кардинально від інших операційних систем.
Але, незважаючи на те, що в наш час є дуже велика кількість антивірусів, через те, що операційна система смартфонів відкрита практично для будь-якої зміни, безліч вірусів атакує її і наражає на небезпеку смартфон. Більшість шкідливих програм, які поширюються переважно через Інтернет, або через безпосередній контакт між двома пристроями, називають Троянськими програмами і вражає операційні системи пристрою.
Винахід та твір смартфона значно покращили життя людини. У цьому пристрої є низка необхідних програм та програм, які допомагають людині в житті. Яскравим прикладом може бути GPS навігатор, який оснащений буквально кожен смартфон. Навігатор може без перешкод вказати шлях додому, або позначити будь-який маршрут на карті, яку завантажують у смартфон.У наш час практично в будь-якому магазині техніки є на вітрині смартфон або комунікатор, які продавці пропонують за найрізноманітнішими цінами. Враховуючи те, що смартфон може бути напханий різними функціями та різними мобільними програмами, його ціна може змінюватись. Багато магазинів не тільки в Україні, а й у країнах СНД та й у цілому світі пропонують найрізноманітніші моделі смартфонів. В даний час є дуже великий вибір цих пристроїв. І кожен покупець може купити той смартфон для себе, який найбільше підійде до вимог людини. Крім всіх додатків та функцій, смартфон може бути виконаний у різних дизайнерських рішеннях, також ці пристрої можуть мати яскравий, темний, світлий або тьмяний колір, залежно від вимог покупця. Смартфон – це не тільки пристрій, за допомогою якого люди зв'язуються один з одним, це ще стильний аксесуар і прикраса, а також предмет розваги.