Планшети Товарів у наявності: 10

Показані 1 - 10 із 10 пунктів

У наші дні постійних інновацій проста людина іноді навіть не встигає встигати за хвилями нової техніки, яка постійно з'являється на ринках. Раніше людині було досить просто гнатися за прогресом — чого варті лише комп'ютери, якими всі люди користувалися ще 10 років тому — сучасний школяр інакше як «мотлохом» їх не обкличе. А тим часом для багатьох програмістів та сама, стара техніка так і залишається найулюбленішою.

Однак у світлі блискавичних інновацій можна зберегти особистий баланс і завжди бути в курсі останніх новинок, а також використовувати найкраще ПЗ, яке тільки є на даний момент. Яким чином можна це зробити?

Почнемо з іншого. Чи приваблює вас можливість брати з собою повноцінний комп'ютер будь-коли і куди завгодно? Ось у вас вдома, наприклад, стоїть ультрасучасний ПК, на якому встановлено так багато софту, і ви іноді думаєте: що було б, якби я міг усе це взяти з собою? Не просто так записати файли на флешку, а мати можливість використовувати все це на повну?

Тепер є така можливість - потрібно просто придбати міні-комп'ютер, який зможе виконувати улюблені завдання на більш простому рівні, зберігаючи результативність і цільові функції. Для таких цілей були створені планшетні комп'ютери з сенсорним екраном. Екран високоякісний і покривається ударостійким склом, на той випадок, якщо ви спробуєте випробувати його на міцність і шпурнете з балкона на 9 поверсі вниз. Як відомо, хороший планшет повинен не тільки справно працювати, а ще й бути незамінним інструментом на кухні, наприклад, можна колоти ним горіхи. Якщо ваш планшет зміг розколоти кілька горіхів, то це справді хороший планшет!

Технічні характеристики планшетів різняться залежно від типу процесора, графічного ядра, доступного обсягу пам'яті тощо. Погортавши сторінки нашого сайту ви зможете без проблем вибрати для себе такий планшет, який максимально задовольнятиме вашим вимогам і очікуванням.

На планшетах, як правило, встановлено операційну систему від Google – Android OS. У тому випадку, якщо стоїть щось інше — це спеціальна брендова продукція, і ПЗ ставиться спочатку виробником, або це продукція фірми Apple, яка, як відомо, використовує у своїх продуктах тільки власну Mac OS та її аналоги. У будь-якому випадку, коли ви запускаєте свій планшет, то до ваших послуг практично всі стандартні функції звичайного ПК, і іноді навіть трохи більше.

Наприклад, у багатьох планшетах встановлені GPS приймачі, які дозволять вам без наявності Інтернету визначати безпосередньо із супутників ваше поточне місцезнаходження. Чортовщина! – скажете ви. Ні… Просто наука. Якщо ви захочете купити планшет у Запоріжжі або в іншому регіоні України, ми з радістю вам допоможемо.

Крім того, вони оснащені інтерфейсом Bluetooth останнього покоління та деякими іншими фішками, яких не знайти без зайвого апгрейду на звичайному ПК. Знову магія? Ні, скоріше вдалі інженерні та логічні рішення.

Крім того, вони оснащені інтерфейсом Bluetooth останнього покоління та деякими іншими фішками, яких не знайти без лишнього апгрейду на звичайному ПК. Знову магія? Ні, швидше вдалі інженерні та логічні рішення.

Так що якщо ви захочете купити планшет Samsung або йому подібні, то вам це не складе великої праці на нашому сайті - в Запоріжжі техніка і сервіс надаються не тільки в магазинах, а і на складах! І ми абсолютно вільно торгуємо через Інтернет, залишаючи ціни на продукцію на дуже прийнятному рівні. Якщо вам знадобляться якісь аксесуари для нового планшета, то можете також купити microSD карту у нас в магазині.

Крім добре відомих і «розкручених» брендів ви також можете ознайомитися з їх менш відомими, але ні гіршими аналогами. Справа в тому, що зараз виробництвом планшетів займаються всі, кому не ліньки — можливо, навіть ваші сусіди. Тому ви зможете розглянути всі доступні варіанти — і попсові, і перекручені! У нашому асортименті безліч виробників, які є прямими постачальниками і нададуть вам можливість, наприклад, купити планшет Ainol або планшетний комп'ютер Apple iPad mini 2 Retina 4G 32GB у нас в магазині і не побоюватися, що він виявиться підробкою. Крім іншого, ми надамо всі необхідні документи та гарантію на пристрій.

Не варто зволікати! Якщо ви відчули в собі дух мандрівника, музиканта або художника, який періодично кличе кинути все і поринути у атмосферу подорожей, що надихає, слухаючи улюблену музику і відбиваючи свої враження у вигляді малюнків або фотографій - то купуйте той планшет, який найбільше задовольняє вашим тай Вирушайте робити задумане відкинувши всі сумніви. У магазині від Google або Apple ви знайдете різні програми, за допомогою яких ви зможете використовувати пристрій максимально ефективно і у справі.

А для любителів казуальних ігор різного штибу є величезна їхня різноманітність, так що при бажанні пограти завжди можна провести пару годин за улюбленими платформерами, футболом або головоломками. Якщо ваш планшет буде оснащений найостаннішим і найпотужнішим графічним ядром, ви зможете насолодитися якісним тривимірним зображенням у сучасних іграх і отримати справжнє задоволення так, ніби ви граєте не на планшеті, а на справжньому настільному комп'ютері.

Деякі ігри доступні безкоштовно, за деякі доведеться викласти певну суму грошей — так само і з програмами. Однак базовий набір завжди є і у великій кількості, наприклад, для вас є кілька варіантів аналогів Офісу від Майкрософт, різні читалки для FB2, DOC, PDF, RTF та інших файлів, конвертери та програвачі, блокноти та програми для обробки зображень. Ви зможете знімати та монтувати свої ролики за допомогою вбудованої камери, а потім передавати їх за допомогою будь-якого сервісу, який оберете — через Bluetooth, через Dropbox, через кабель USB або іншими способами.