Пили дискові немає товарів в цій категорії

Інтернет магазин інструментів "Технофаворитпропонує широкий асортимент вибору електропил та бензопил виробництва кращих компаній світу за оптимальними цінами. Наш сайт електроінструментів містить різні типи електропил (монтажна, торцювальна, ланцюгова, шабельна, дискова, стрічкова і т.д.).

Перед тим як вибрати електропилу необхідно визначитися для яких саме робіт ви її будите  використовувати.

 

Порівняно з бензопилами електропили мають свої особливості:

  1. Не потребують заправки палива.
  2. Двигун має великий ресурс роботи.
  3. Мають низький рівень шуму.
  4. Не чутливі до низьких температур.
  5. Мають меншу вагу.
  6. Більш зручні у роботі.

Єдиним і дуже характерним недоліком електропил є їхня прихильність до джерела живлення.

Якщо ви хочете правильно вибрати електропилу або бензопилу дайте відповідь на два питання: 

-Як часто використовуватиметься пила?

-Який обсяг роботи вона виконуватиме?

За своїм призначенням пили діляться на побутові, напівпрофесійні та професійні.

 

Побутова електропила має потужність від 1,2 до 2,4 кВт. Розмір шини становить від 30 до 35 см. Призначена для масового споживача, чудово впорається з обрізанням дощок, гілок, розпилюванням дров, а також іншими побутовими роботами.

Напівпрофесійна пилка має потужність 2.5-3.5, розмір шини вже збільшений і становить 35-37 см. Виконає будь-які роботи з власного саду і ідеально підійде для людини, яка починає ремонт або будівництво власного будинку, де потрібно багато робіт по дереву.

Професійна електропила має потужність 3.9-6.5 кВт, шина від 45 до 75 см. Професійна пилка розрахована на велике навантаження, має високу продуктивність та надійність по розпилюванню дерева, легко справляється навіть з великими колодами, може працювати 8 годин поспіль. Виготовлена ​​така пилка з міцних та зносостійких матеріалів. Ціна відповідно на такі пилки вища.

 

 

Для бензопили важливим технічним параметром є обсяг паливного бака. Бензопила добре справляється як з дрібними ремонтно-будівельними роботами, так і з валкою дерев.

З усього вище сказаного можна зробити висновок, що бензопили та електропили мають різні сфери діяльності та виконують різні функції. Вибір яка саме справа кожного.

Інтернет магазин електроінструменту "Технофаворит" співпрацює виключно з перевіреними та відомими брендами, які давно завоювали довіру покупців, як якісний та надійний електроінструмент. Наш Інтернет магазин щиро зацікавлений, щоб ви отримали надійний електроінструмент у Запоріжжі у найкоротші терміни. Ми надаємо доставку в регіони та здійснюємо самовивіз.

 

Для будь-якого дбайливого господаря заміського будинку або дачі пила стане найбільш затребуваним придбанням з усього списку бажаного інструменту. Вона буде безцінною помічницею у заготівлі дров, підрізуванні дерев та іншій роботі з лісоматеріалами, суттєво полегшить ваші трудовитрати та радикально заощадить час.

 

Наш магазин електроінструментів пропонує різноманітні типи пилок, які гарантовано задовольнять потреби не тільки садівників, а й професіоналів, які працюють з деревиною. Широкий асортимент каталогу включає обладнання, що функціонує від електроприводу та бензинової версії. Перевагу тієї чи іншої моделі слід визначати, ґрунтуючись виключно на цілях вашої покупки. Електропила невпинно працюватиме протягом 20 хвилин, потім їй обов'язково знадобиться відпочинок, тому для реалізації невеликих завдань вона цілком підійде, але для професійної діяльності або тривалої експлуатації краще придбати бензопилу, яка без проблем переносить значні навантаження і працює кілька годин без перерива.

У нас можна купити інструмент різної потужності, але, як правило, суперпотужні пилки будь-яких виробників мають збільшені габарити, тому в процесі вибору пам'ятайте про зручність використання та тверезо оцінюйте ваші фізичні можливості. Не варто вибирати пилку для профі, здатну 8 годин працювати, не вимикаючись, якщо реально її утримувати ви зможете хвилин 30. Електропили менш громіздкі, за вагою вони набагато легші за бензинові аналоги, але вся ця перевага втрачається при відсутності електроживлення або недостатній його напрузі, лімітованості довжини силового кабелю і як наслідок низької портативності обладнання. Також на комфорт експлуатації впливатимуть і інші додаткові параметри, наприклад, автоматична система мастила, інерційне гальмо або гасіння вібраційних коливань. Такі корисні опції позначаться на ціні, але на практиці покажуть кардинальну перевагу.во.

 

Електропили – найекологічніші з усіх, тому допускається їх застосування у закритих приміщеннях. Також вони дають чистіший зріз і акуратно розпилюють дерево вздовж волокон, але при великій його щільності їх потужності може не вистачити - пила загрузне.

Детально ознайомитись з кожною моделлю електричних та бензопил вам допоможуть опубліковані на сайті докладні технічні характеристики та відгуки покупців. Для більш наочної картини доступна функція порівняння основних параметрів вибраних позицій. У будь-якій скрутній ситуації наші консультанти завжди готові вам допомогти.

Щоб оформити та купити електроінструмент у Запоріжжі або купити електроінструмент в Україні уважно заповнюйте форму замовлення, попередньо вивчивши наші умови доставки та оплати.