Навушники для плеєра немає товарів в цій категорії

Нині вже нікого не здивуєш прослуховуванням музики на вулиці. Навушники набули широкого поширення і переповнюють ринок аксесуар. Але як вибрати правильні?
Якщо ви хочете купити гарні навушники Yamaha HPH-MT 220, для прослуховування улюбленої музики доведеться постаратися при виборі, звертаючи увагу на багато деталей та показників.
Є кілька основних аспектів, які допоможуть вам вибрати відповідний аксесуар.
Наслідуючи стару половицю «Зустрічають по одязі» дивимося на дизайн та ергономічність.
Навушники бувають двох основних типів: вкладиші (затички) та накладні (лопухи). Якщо ви ще не визначилися з типом, то розглянемо основні плюси та мінуси обох моделей. Вкладиші можуть бути звичайними, а бувають вакуумними.
Вакуумні навушники забезпечать значно вищий рівень звукоізоляції і зможуть повністю захистити вас від сторонніх шумів. У комплекті поставки таких вушок зазвичай є кілька додаткових змінних накладок різного розміру. Враховуючи особливості побудови вушної раковини кожної людини, можна підібрати максимально потрібну накладку.
Якість звучання вакуумних навушників зазвичай значно вища, ніж у звичайних вкладишів. До того ж, якщо ви не хочете, щоб вони були помітні, тобто моделі, які практично повністю «ховаються» у вухо. Дизайн навушників настільки різноманітний, що навіть найпримхливіший модник зможе підібрати для себе одну з представлених на ринку моделей. Основною перевагою затичок перед лопухами є їхня портативність і нижча ціна… на цьому плюси закінчуються.
Багато виробників плеєрів піклуються про свого споживача, і вкладають у коробку ще й навушники, проте, найчастіше якість цих вушок залишає бажати кращого.
То чому ж існує думка, що лопухи звучать краще? Вся справа в тому, що основним показником якості звуку (високі та низькі частоти) є діаметр мембрани, яка знаходиться всередині навушника. І що більше ця мембрана, то краще звук. У вкладишах мембрана 9-12 мм, а ось у лопухах, починаючи від 30 мм і вище. Проте, людина, що йде у величезних лопухах вулицею викликає, м'яко кажучи, іронічну посмішку.
Щоб купити хороші навушники (неважливо накладки або вкладки), необхідно також знати, що вони бувають відкритого і закритого типу. Навушники відкритого типу дадуть можливість поділитися з оточуючими своєю улюбленою музикою, а шум машин та спів птахів урізноманітнюють ваше прослуховування. Все тому, що такі вушка не мають високого рівня звукоізоляції. Тому, якщо ви плануєте нікого не обтяжувати своїм прослуховуванням, а самі хочете повністю поринути у музику, то закриті навушники, це те, що потрібно.Однак варто пам'ятати, що якщо ви вирішите заощадити та купити дешево навушники закритого типу, то будьте готові до того, що недолік якості звучання там більш чутний, ніж у відкритих моделях.
Суть відкритих навушників у тому, що у чашах є отвори, якими звук проходить в обидві сторони. Основним і єдиним плюсом є більш природна якість звучання.
Важливим параметром є чутливість. Чим вона вища, тим відповідно, голосніше звук. Бажано використовувати вушка з діапазоном 100-120 дБ.
Наступним параметром, який потрібно звернути увагу, це рівень опору. Чим він нижчий, тим гучніший і якісніший звук. У портативних моделей цей показник 10-60 Ом.
Є також накладні навушники, це як великі студійні, лише менші. Якість їх звучання, як правило, вища за портативні побратими. Такі навушники поділяються на ті, що повністю закривають вухо, і ті, що накладаються на нього. Перші трохи більше. Варто звернути увагу на оголов'я таких вушок, бажано щоб воно було м'яким, або просто дуже зручним.
Основна маса накладних вушок мають складну конструкцію. Це для зручнішого транспортування. У продуманих виробників до комплекту постачання також входить чохол для них, що зменшує ймовірність пошкоджень.
Основним із найважливіших показників при виборі навушників є частотний діапазон. Він вказується на упаковці всіх моделей. Однак далеко не кожен виробник відноситься до цього параметра з необхідною відповідальністю. Тому якщо поглянути на діапазон дешевих китайських навушників та дорогих брендових, то можна побачити абсолютно однакові значення.
Тепер вибір тільки за вами. Де б ви не знаходилися, співробітники нашого магазину завжди дадуть відповіді на всі питання, що цікавлять, і допоможуть купити навушники, які максимально підійдуть вашим вимогам.