Морозильні камери Товарів у наявності: 92

на сторінку
Показані 1 - 48 із 92 пунктів

Сучасне життя таке прекрасне тим, що є можливість творити дива навіть із простих речей. Ну, наприклад: хотіли б Ви посеред зими побалувати своїх діток свіжою вишнею чи полуницею? Принести друзям на Новий рік розкішну кисть винограду? У неділю варити компот зі свіжих натуральних фруктів, а не сухофруктів, куплених на ринку у бабусі. Тоді терміново вбивайте у пошуковий рядок в Інтернеті: морозильні камери, ціни.
Напевно, ніхто не відмовився б від такого. Так ось, сучасним користувачам є таке диво! Нам його дарує модернізована побутова техніка, яка практично на всіх фронтах витіснила господарок із кухні, надавши їм більше часу на догляд за собою та на духовний розвиток.

Так ось, одним із кухонних чудес можна назвати сучасні морозильні камери. У них такі широкі функціональні можливості, такий величезний асортиментний ряд, що ми спробуємо, не поспішаючи, розібратися у всіх перевагах та різноманітності моделей, а також розмірів цих помічниць. Щоб визначитися, чи потрібна Вам морозильна камера, і якщо так, то яка, ми й почнемо опис критеріїв, за якими потрібно вибирати прилад.

Є два види камер, які можна конструктивно розділити на окремі та на вбудовані в кухонний ряд. Перша категорія буває горизонтального типу та вертикального.


Такі критерії будуть залежати від того суто від Вашого бажання: на вигляд, за зручністю розташування меблів і габаритів кухні. Але найперше, з чим потрібно визначитися, це обсяг бажаної камери, який залежатиме від потреб сім'ї, її складу та й від фінансових можливостей, теж.
Наприклад, малогабаритні морозилки мають висоту 85 сантиметрів, тоді як найвищі досягають 180 см. Як правило, горизонтальні пристрої бувають габаритнішими, ніж вертикальні, вони більше використовуються для зберігання великих партій продуктів, і застосовуються в торгових точках, супермаркетах, на великих складах.

Однак не всі камери здатні піддавати продукти глибокому заморожуванню, є такі, дія яких не дуже тривала, і температура заморозки невелика. Нижче наведено кілька видів камер, таких як:
Продукти зберігаються 7 днів за температури – 6 градусів;
Продукти зберігаються 30 днів, температура – 12 градусів;
Зберігання протягом 90 днів, робоча температура – 18 градусів;
Тривалість зберігання від 6 до 12 місяців, температура – 18 градусів.
Багато покупців цікавляться технікою, яка має холод, що називається «поверховий». Тобто Ви самі можете регулювати який продукт, в якому відсіку доцільніше зберігати, що дійсно дуже зручно. Коли покупцем підбиратиметься для себе в магазині морозильна камера Ardo FRF 30 SHEY, слід поцікавитися, чи немає моделей із функцією суперзаморозки продуктів, яка створює умови для збереження максимальної кількості корисних поживних речовин та вітамінів.

Необхідно звернути увагу на такий факт, як тип розморожування, який буває ручним та автоматичним. Звичайно ж, всі віддають перевагу автоматичному типу розморожування. Зараз з'явилося багато сучасних камер, що мають вугільний фільтр, системи індикаторів, які вказують на процеси, що відбуваються у пристрої.
Якщо у Вас великий приватний будинок, і немаленька сім'я, тобто сенс купити справжню морозильну скриню, і поставити її в підсобному приміщенні. Тепер такі скрині використовуються не тільки для магазинів та ринків, а й для домашнього вжитку. Мінімальний об'єм такого морозильного пристрою становить 100 літрів, а максимальний - 400 літрів. До того ж для зручності зберігання продуктів ларі комплектуються різними доповненнями, такими як навісні кошики, підсвічування, замки зовні.

Коли ж Вами ухвалено тверде рішення: купити морозильну камеру обов'язково потрібно, не забудьте про такий параметр, як клас енергоспоживання. У цих пристроїв воно вимірюється класами. Економічні морозилки відносяться до класу А+ та просто А.

Ви можете, звичайно, придбати дешевшу модель, але трапиться, так що один раз Ви заощадите, а потім довгі роки оплачуватимете рахунки за електроенергію, і шкодуватимете про таку покупку.
Є такі модифікації, що укомплектовані акумуляторами холоду. Це дуже зручно, коли в будинку відключають електрику, а продукти знаходяться в цілості та безпеці, їм не загрожує розморожування та злипання в одну грудку. І ще приємний момент полягає в тому, що акумулятор холоду можна легко взяти з собою на дачу, пікнік, і продуктам кілька годин забезпечений холод за будь-якої погоди.

Ви легко можете такий прилад, як морозильна камера, купити у Запоріжжі. Для цього можна навіть не виходити з дому, а пошукати потрібну річ в інтернеті.
Коли Ви робитимете свій вибір, то не забудьте про таку функцію, як автономне збереження холоду. Вона стає практично незамінною для тих людей, які живуть у регіонах із частим вимкненням електроенергії. Ця незамінна функція збереже продукти у замороженому вигляді щонайменше 12 годин.
Останнім часом з'явилося багато новинок, наприклад, морозильна камера Liebherr IGN 2566 без інею. Це ноу-хау, створене так, що всередині камери ніколи не з'являється іній.

Він є тільки на випарнику, який не видно господареві, бо перебуває всередині. Для зручності використання, морозильні камери мають кілька полиць, ящиків, що висуваються, зазвичай у всіх моделях все продумано до дрібниць, так щоб користувачеві зручно було діставати і класти продукти. Як правило, внизу розташовані висувні ящики, а у верхній частині встановлені зручні полиці.
Ви можете підібрати прилад, що підходить для дизайну, який буде прикрасою кухні. Коли ви відчуєте зручність використання морозильної камери, ви не зможете від неї відмовитися.

Це дуже зручно - зберігати завжди під рукою не тільки свіжі фрукти в холодну пору року, але і зробити домашнє морозиво, зберігати невеликий запас м'яса і риби - на випадок гостей, що раптово нагрянули. Можна приготувати смачні домашні пельмені та покласти в морозилку.
Коли у Вас з'явиться морозильна камера, і Ви оціните всі її переваги, то згодом виникне питання: як раніше обходилися без цього приладу?