Відеореєстратори немає товарів в цій категорії

За часів стрімкого потоку подій, що змінюються одного за одним. Люди не завжди можуть оцінити різні ситуації, намагаючись розібратися, що ж насправді сталося. Особливо ситуації пов'язані із дорожніми пригодами. Досить часто з'являються складні суперечки, в яких буває неможливо, без точних показань свідків, довести правоту одного і винність іншого. Здавалося б, чого простіше - можна купити відеокамеру JVC GZ-E10 і вони, докази правоти на плівці. І все б так, але от вгадати коли камеру треба включити виходить ой як нечасто. Але віднедавна на допомогу учасникам дорожнього руху прийшов автомобільний відеореєстратор.
Що таке відеореєстратор? Це відеокамера невеликих розмірів, запрограмована записувати дорожню обстановку з автомобіля, в якому вона встановлена.
«Очі» відеореєстратора вловлюють буквально все, що потрапляє у поле зору: чи це пішохід, чи автомобіль, дорожні знаки тощо.
І якщо якась спірна ситуація, цей мовчазний свідок дасть можливість інспектору ДПС або судді, поглянути на те, що сталося вашими очима. Відеореєстратор завжди об'єктивно покаже подію, що відбудеться, також допоможе розібратися в спірних питаннях зі співробітниками ДПС без складання протоколу.
Як сталося ДТП, автовідеореєстратор зафіксує всі важливі події на місці аварії.
Ціни на відеореєстратори приблизно такі ж як ціни на фотоапарати в початкових сегментах цін. Недорогий відеореєстратор коштує приблизно як дешева «мильниця»
На вигляд відеореєстратор це невеликий корпус, в якому розміщені відеокамера і записуючий модуль, з кріпленням, що забезпечує легку установку та при необхідності демонтаж пристрою. Кріплення дає можливість розташувати реєстратор у необхідному для кращого кута огляду положенні.
Відеокамера, вловлюючи сигнал, передає його на модуль, що записує, який обробляє сигнал і «передає на зберігання» на карту пам'яті, яка також повинна бути включена в комплектацію відеореєстратора.
При виборі відеореєстратора слід звернути увагу до його технічні характеристики.
  Зверніть увагу на роздільну здатність запису відеокамери, чим більша роздільна здатність, тим чіткіше можна буде розглянути дрібні деталі.
Найменша з представлених дозволів – 640х480 або VGA. Це представники одних із перших відеореєстраторів. При цьому розширенні можна розрізнити тип, марку, колір авто, контури пішохода, показники світлофора, але неможливо буде побачити ні дрібні деталі, ні номери автомобіля.
На зміну їм прийшли покращені пристрої, що дозволяють розрізняти докладнішу інформацію з відеозапису. Такі реєстратори мають роздільну здатність 1280х720 або HD-зображення.
  Але найоптимальнішим варіантом стане відеореєстратор із роздільною здатністю 1920х1080 або Full HD. З ним важко буде пропустити дрібні деталі - навіть під час руху пристрій чітко зафіксує все, що відбувається навколо.
Оптимальна швидкість запису, при якій можна розрізнити те, що відбувається на відеозаписі, буде 30 - 35 кадрів за секунду. Найвищу чіткість запису нададуть вам більш сучасні реєстратори, які встигають зробити до 60 к/с.
  Для більшого оптимального кругозору, в який потраплятимуть узбіччя, автомобілі в бічних рядах, дорожні знаки та розмітки, краще вибрати кут огляду в межах 100 – 130 градусів по горизонталі.
Чутливість, яка вимірюється в люксах, чим нижче, тим нормальнішою буде якість при зйомці в умовах слабкого освітлення простору. Допустимо чутливість 0,1 lux буде краще, ніж 1 lux.
Відеореєстратор є «самостійним» пристроєм у роботі. Функція автоувімкнення/вимкнення говорить сама за себе. При подачі живлення автомобіля реєстратор вмикається та починає записувати. При відключенні живлення – зупиняє запис та зберігає на модулі пам'яті, після чого вимикається.
Дуже зручна функція циклічного запису відеофайлів дозволяє самостійно перезаписувати на старі записи нові, що дає впевненість у тому, що в потрібний момент камера не перестане знімати і не пропустить найважливіших деталей.
Також у відеорежимі обов'язковим є накладення дати та часу на відеозапис, що стане незаперечним доказом у судових розглядах, прив'язавши те, що сталося, до конкретної дати та часу.
При виборі відеореєстратора вищої якості, до нього додається акумуляторна батарея, яка при раптовому відключенні зовнішнього живлення, дасть можливість камері дописати файл і правильно вимкнутись.
У продажу можна знайти відеореєстратори, у яких акумулятор має досить велику ємність. Вона дозволяє реєстратору працювати безперебійно протягом кількох годин, у такому разі пристрій можна використовувати як побутову відеокамеру.
Автомобільні відеореєстратори, в яких є маленькі телевізори жк, дозволяють переглянути зафіксований відеозапис, не відходячи від місця спірної ситуації, що виникла, без необхідності підключатися до комп'ютера або іншого монітора. Що значно заощадить ваш час та нерви, давши можливість не допустити розглядів у відділеннях ДАІ чи залі суду.
За наявності відеовиходу, відеореєстратор без проблем можна підключити до будь-якого монітора, що дозволить переглядати відео крупним планом і в спокійній обстановці.
 Цікаві можливості відкриває наявність у відеореєстраторі GPS-приймача. Вбудований або підключений окремо, він відзначатиме місце розташування та швидкість машини. При використанні спеціальної комп'ютерної програми запис з такого відеореєстратора розповість набагато більше, за допомогою зафіксованого маршрутного руху та швидкості автомобіля, що в деяких випадках розширює можливості корисної інформації.
  Загалом, вибирати прилад потрібно відштовхуючись від конкретних завдань, і не завжди знадобиться найдорожчий та наворочений. Головне найчастіше буває навіть не купити реєстратор, а грамотно скористатися знятим матеріалом. Довго і наполегливо ходить міф про те, що для того, щоб відзнятий матеріал мав юридичну силу, необхідно, щоб запис вевся на магнітні носії інформації, простіше кажучи на плівкові касети. Це не так. Проблема не в пристрої для запису, а в доказі справжності запису. Тобто сміливо користуємося відеореєстратором та викликаємо його як свідка. Погана сторона медалі в тому, що електронне зображення, справді можна за бажання підробити, питання лише в часі. Тому якщо користуємося реєстратором, то обов'язково точно виставляємо годинник і дату, які накладатимуться на відеоряд. У разі аварії дбаємо про те, щоб флешка, якнайшвидше, опинилася у слідчого і бажано в запечатаному конверті (не полінуйтеся повозити його в бардачку). Тим самим ми «зупиняємо» час можливого впливу на запис та експертиза, якщо така буде проводитись, за основу розрахунку можливої фальсифікації запису вважатиме саме час до потрапляння флешки до конверта.